Manşet

Şevki Yılmaz`dan İhsan Şenocak Açıklaması!

Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu Türkiye'nin Milli Diriliş'i, programına katılan Şevki Yılmaz, İhsan Şenocak ile ilgili çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Şevki Yılmaz'dan İhsan Şenocak Açıklaması!İhsan Şenocak hakkında açıklamalarına devam eden Şevki Yılmaz, Şenocak hakkında yapılan kampanyalara da sert çıktı. Ne yapmak istiyoruz biz. 2019'da Tayyip Erdoğan alınmak istenmiyor.  Türkiye yutulmak isteniyor. Bunu bilmeyen çoktur. Erdoğan gidince n'olcak? Gördük işte. Dün Şenocak'a gömlek çıkararak, kafir oldu diyenler şimdi bak yeni bir Şenocak doğmuş. 

Dün İhsan Şenocak’ın hutbelerde yazdığı ve uyardığı için  ona saldıranlar, bir baktık İhsan Şenocak, derdi Şenocak değil ki, amaç bağcıyı dövmek,  Çünkü Diyanet güçlenirse, din bezirgânların, mehdi bezirgânlarının kuyusu kazılıyor.  Oyunu bozulacak. Kemalist rejimin, Cumhuriyet Halk Partisi'nin en büyük yanılgısı Diyanet'i lavğ etmemesidir. Buda rahmet olmuştur.  Diyanet o devirle lağv edilseydi  yani Diyanet Teşkilatı, cami teşkilatları yer altına girilecekti. Ve şimdi lağv edilmeseydi Türkiye'de cami terörü vardı. Camiler arası terör vardı. Her cemaatin bir camisi olacaktı.  Bizim camide namaz kılınır  orada kılınmaz, orda kıldıysan namazını boz bizim camiye gel  burada kıl. CHP, keşke tarikatlarımızı yer altına indirtmeseydi.  Tarikat tekkeleri kapatılmasaydı. Devletin kontrolüne verseydi. Samimi tarikatların yanında dış güçlerin mantar gibi büyüttüğü din tacirleri meydanı boş bulmaz insanları  dini duygularıyla, parayla pazarlanmazdı. Ruhsatsız bir berber dükkânı, manav açamıyorsun. Tarikat gibi gül gibi bir ahlak müessesesi, devletin ruhu, devletin hukukunu oluşturacak değer eğitimi verecek ana merkezini oluşturacak tarikat ve tekkeler  nasıl ruhsatsız ve etrafta izin veriliyor.

Kontrolsüz olduğu için. Yerin altına soktuğunuz için. İnşallah, Ak Parti Anayasayı değiştirecek ve çoğunluğu elde ettikten sonra da Tarikat ve Tekkelerimizi boğmak isteyen o ulusalcıların tuzağının karşısında bu müesseseleri devlete bağlayarak iyileri devam ettirir. Din tacirlerine de gerekeni bildirir. 

AK Parti iktidarında her daim söyledim ve söylüyorum, AK Parti'nin getirdiği özgürlük içerisinde, o özgürlükleri istismar edecek çok  gruplar mantar gibi büyütülecek. Bunlar yapılıyor.  Çünkü özgürlük var.  Hiç bir şeyine karışmıyor.  Onun için bunları mutlaka yasayla, devletin müessesine (Yeni Diyanet'e) bağlama zarureti var.

DANANIN KUYRUĞU BURADA KOPUYOR

Sözlerine devam eden Şevki Yılmaz, yapılan bu kadar propaganda karşısında Büyük Reis, Diyanet İşleri Başkanına kızmaz mı? Kızar, Dolaysıyla Diyanet'in üzerinde Cumhurbaşkanı var. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ı tanımasam, günah keçisi linç ediliyor. Değil. 

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile görüştüğünü dile getiren Şevki yılmaz ayrıca Bekir Bozdağ ile de görüştüğünü söyledi. Hak almanın yeri sokak ortasında bağırmak değil. Hak alma yeri hukukun prensipleri doğrultusunda yürümektir. 

Aklımızı başımıza alacağız. Canımızdan da malımızdan da en kıymetli değer din ve vatan  değeridir.  Bunu da anlayacak birliktir kardeşliktir. Ne buyurdu Efendimiz. Ağacın kabuğunu yeyin. İdarecilerinize isyan etmeyin. Sizin idarecileriniz. İsyanların Osmanlıyı nasıl yıktığına şahidiz. 

İttifak zamanında birlik zamanında alınmaları vacip olanlar, ihtilafta yerinde bırakılmaları vacip olur.  İsyanla bir insan haklıdır masumdur. İsyan edildi. İhsan Şenocak neden alındı diye. O devlet otoriteyi sağlamak için görevden açığa aldığı adamı iade etmez. İade ederse devlet gider işte.

 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber
Bu haber 01.11.2017 11:37:42 tarihinde eklenmiştir.İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Danışmanlar da yolcu

 • Yine Erdoğan'a gözdağı verdi

 • Yeni Yaklaşımlara İhtiyacımız Var

 • Şevki Yılmaz'dan İhsan Şenocak Açıklaması!

 • Türkiye-Azerbaycan Dayanışması Güçlenerek Devam Ediyor

 • İşte CHP :Küfret,hakaret et, dava açsın, hüküm giy, diktatör de !

 • Pensilvanya'dan Sufle alan oluşum

 • Lider var Lider var

 • Erdoğan'dan istifa edenlerle ilgili sert uyarı!

 • Feto kafayı sıyırdı

 • İspanya karıştı, diğerleri sırada

 • Baba Fetö'den, oğlu İşid'den tutuklu

 • ABD'nin istediği telefonun şifresi kırıldı

 • Doları bir anda 3.80 e hangi hainler fıŕlattı ?

 • Cübbeli, Gökçek'e beddua ettiği için olmuş

 • Duayen Ülkücü avamhaber.com'da

 • Recep Altepe istifa etti

 • Irak Başbakanı Ürdün´de

Benzer HaberlerFutbol Ligleri Puan Tablosu


sanalbasin.com üyesidir