Bölgesel Haberler / Dünya / Kültür-Sanat

UYGAD’ın projeleri bir bir hayata geçiyor

Kısa adı ‘’UYGAD‘’ olan Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti ,çalışmalarına hiç hız kesmeden devam ediyor.

UYGAD’ın projeleri bir bir hayata geçiyorProjeden projeye koşan yönetim kurulu üyeleri ve Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli, UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Gazeteci – Yazar Ali Erturan’ın gayretleri ve girişimiyle üyeleri için Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir tatil merkezi ile anlaşma sağlandı.

Bundan böyle, Fethiyede tatil yapacak olan UYGAD üyeleri “OurPlace Otelde” tatillerini indirimli fiyat tarifesi ile sabah kahvaltısı, akşam yemeği , çay ve kahve ikramlarıyla en iyi şekilde yapma imkanına sahip olacak.

FETHİYE’NİN TURİZM ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

 

Fethiye, kelimelerle anlatılamayacak kadar güzelliklerle dolu bir Akdeniz ilçesidir. Eğer bir doğa tutkunuysanız ve yaşamınızda yeni ufuklar keşfetmek için sabırsızlanıyorsanız, tatiliniz için mükemmel bir seçim fırsatınız var. Fethiye’nin doğal cennetinde, birbirinden şirin irili ufaklı koyları, kumsalları, adaları, sıcak iklimi ve bereketli toprakları ileToros’ların yeşil çam ormanlarının görüntüsü sizi bekliyor. Işıklar kentinde, tatil keyfinizin bir coşkuya dönüştüğünü hissedecek,Ölüdeniz’in turkuaz rengi denizin de yüzüp, Kayaköy’ün tarihi ve mistik havasında huzur bulacaksınız.

TARİH VE KÜLTÜR BAKIMINDAN ÖZELLİKLERİ VARMIDIR?

 

Tarih ve kültür’ün çevredeki doğal güzelliklerle nasıl bütünleşip renklendiğinin tanığı olacaksınız. Fethiye, Türkiye’nin güneybatısında Akdeniz’in Ege ile buluştuğu kıyılarda, Uluslararası Dalaman Havalimanına 50 km uzaklıkta yer alıyor. Diğer merkezlerle karayolu ulaşımının kolaylığı, yılın her ayında yolculuğunuzun zevkli ve rahat geçmesini sağlıyor. Doğal limanı ve marinası, deniz yolculuğunu seçenler ve yatçılar için bütün olanaklara sahip. Fethiye’nin 35 km yakınındaki Göcek Koyu ve marinaları da son yıllarda Akdeniz’in yatçılarının en sevdiği uğrak yerleri.

İMZALAR KARŞILIKLI ATILDI…

 

Üyelerinin en iyi, en güzel ve hesaplı şekilde dolu dolu bir tatil yapmaları için “OurPlace otel” ile anlaşan UYGAD, şartlarda ve prensipte uzlaşma sağlandıktan sonra imzaya oturdu. Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli ve Otel işletmecisi Halil İbrahim Kılıç, ‘’ Hayırlı olsun’’ dilekleriyle sözleşmeyi imzaladı. canbekli; Bu Hotel artık UYGAD’ ın, ‘’Uluslararası yazarlar ve gazeteciler Cemiyeti’nin anlaşmalı otelidir‘’ tabelasının otele asılması ile anlaşma tamamlandı. İmzalarla resmileşen UYGAD’ın yeni anlaşmalı tatil merkezi tüm üyelerin de sevgisini ve beğenisini kazandı.

Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

UYGAD Basın Cemiyetini kurduğumuz ilk günden itibaren üyelerimize bir tatil merkezi kazandırmanın önemine değinmiştim. Yaradana şükürler olsun ki bu dileğimiz gerçekleşti. İzmir Temsilci Başkanımız Ali Erturan’a bu görev verildiğinde seve seve yerine getirmeye hazır olduğunu söylemesi açıkça beni mutlu etmişti. Muğla Temsilcimiz Mine Salmiş’ın da desteklerini alarak bu projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Üç gün boyunca bizleri mekanında misafir eden aynı zamanda Paraşüt hocası Halil İbrahim Kılıç’a da Temsilci başkanlarımıza yoğun çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Görev kutsaldır deyip yollara koyulduk ve bir projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz turizm araştırmalarımız bununla kalmayacak ve sürprizlerle devam edecektir inşallah. Hepimize hayırlı olsun.

 

“OurPlace otel ” UYGAD’ın anlaşmalı tatil merkezi olması aşamasında tabela yapımı ve otel duvarına montaj aşamasında işin takibi açısından hiç bir şekilde Genel Başkan Mehmet Derviş Canbekli ile Star Haber Genel Yayın Yönetmeni ve UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Ali Erturanı yalnız bırakmayan ve her konuda yardımlarını esirgemeyen Uygad Muğla Bölge Sorumlusu, Ressam ve yazar Mine Sarmış’ın katkı ve emekleri de göz ardı edilemez.

 

Uygad Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli üç günlük çalışma sonucu UYGAD camiasına anlaşmalı bir tatil merkezi kazandırdığı için başta UYGAD İzmir Bölge Sorumlusu Gazeteci Yazar Ali Erturan’a ve UYGAD Muğla Bölge Sorumlusu Mine Sarmış’a teşekkürlerini iletti…
Bu haber 10.08.2017 14:36:23 tarihinde eklenmiştir.


Haber Kaynağı : www.avamhaber.com özel haberi


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.

Okuyucu Yorumları

Haber Gezintisi

 • Tabipler odası hastanelere karşı

 • HAVALİMANINDA SIRA BEKLEME DERDİNE SON

 • GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

 • İBB CANKURTARANLARI 4 BİN 800 VATANDAŞI BOĞULMAKTAN KURTARDI

 • 131 Yahudi Mescid-i Aksa'ya Baskın Düzenledi

 • Danıştay’dan İnşaat Sektörüne Dev Müdahale

 • Kasada bulunan 1 dolarlar

 • Bağdat'la masaya oturacağız

 • TROÇKİ VE TROÇKİZM

 • AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA YILDIZIMIZ PARLIYOR!

 • Nato toplantısına giren Fetöcü

 • Erdoğan, SETA Üyelerini Kabul Etti

 • TEOG sınavı bu yıl yapılmayacak

 • ALLERJİ HASTALIKLARDA TANI VE TEDAVİ

 • Myanmar lideri BM Genel Kurulu´na katılmayacak

 • Irak'ın kararı memnuniyet verici

 • Irma'ya saygi Arakan'ı görme

 • CHP’nin kararı CHP'lileri bile kızdıracak

Benzer HaberlerFutbol Ligleri Puan Tablosu


sanalbasin.com üyesidir