enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,5021
EURO
34,5289
Cargill

Bozbey’den Bayraktar’a ziyaret

Bozbey’den Bayraktar’a ziyaret
625
A+
A-

BOZBEY’DEN BAYRAKTAR’A ZİYARET


Eski Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, CHP İnegöl İlçe Teşkilatı ile Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Dernek Başkanı Bahadır Bayraktar, şunları söyledi:

“Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mustafa Bozbey İnegöl’de yaptığı ziyaretler çerçevesinde, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği olarak bizleri de ziyaret ettiler. Kendilerine ve ekibine caddemiz ve derneğimiz hakkında bilgiler verdik. Yaklaşık 40 yıldır mobilya sektörüne hizmet eden caddemizin inşallah gelecek nice 40’lı yıllarda Türk mobilya sektörüne layıkıyla hizmet etmesini sağlamayı hedefliyoruz. İnşallah başkanımızın da caddemiz ve derneğimizle alakalı katkılarını her zaman bekliyoruz. Yaptıkları ziyaretler için kendilerine ve tüm ekibine teşekkür ediyorum.”

Eski Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey ise “Sayın başkan bizleri böyle kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe yönetimiyle ve eski başkanlarımızla birlikte sizleri ziyaret etmekten dolayı büyük mutluluk duyduk. Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneğimiz 4 yıldır faaliyet gösteren bir esnaf derneği. Esnaflarımız son dönemlerde gerçekten çok sıkıntılı süreçten geçiyor. Özellikle mobilya sektörünün mal temini konusunda çok sıkıntılar yaşadığını biliyoruz. Bu süreç umarım kısa süreç içerisinde olumluya döner ve esnafımız biraz rahatlar. Çünkü hem maliyetler çok yüksek hem de mal bulamama endişesi üretimini aksattırıyor ve üretemiyor. Üretemeyince yanındakilere maaş vermekte sıkıntı yaşıyor. Böyle çarkın dönmesi adına biran önce özellikle mal temini konusunda sorunların giderilmesini diliyorum. İnegöl işsizliğin en az olduğu ama bunun yanında da yatırımcısının çok olduğu bir kent. Bu manada sizleri kutluyorum. Bütün esnafımızı, iş insanlarımızı, üreten, İnegöl’e değer katan herkese gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü İnegöl’e değer katanların tümü Bursa’ya değer katıyor. Aynı zamanda ülkeye değer katıyor. O anlamda teşekkür ediyorum.

İnegöl mobilyasını zaten artık sadece Türkiye değil Dünya biliyor. Bu konuda da katkı koyan, destek olan herkese teşekkür etmek gerekiyor. Bende teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin yanınızdayız. Tabi sorunlar var. Esnafın yoldur, asfalttır, altyapıdır, diğer sorunları var. Onların zaten farkındayız. Takipte ediyoruz. İnşallah bize ileride bir görev düştüğünde, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte yıllarca çalışan, katılımcı demokrasi adına, katılımcı yönetim adına örnek olan bir yönetim sergiledik yıllarca.

Onun için aynı anlayışı da göreve gelirsek eğer bunları uygulayacağız. İnegöl’de de sizlerle birlikte, sivil toplum kuruluşlarıyla bu sorunları değerlendirip, çözümleri de akabinde acilen yaparak, esnafımızın, iş insanımızın ve çalışanlarımızın, İnegöllülerin yüzünü güldüreceğiz.”ifadelerini kullandı.