enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
31,0826
EURO
33,6580
CARGILL

Her kesimden TAŞIYICILARA çığ gibi destek

Her kesimden TAŞIYICILARA çığ gibi destek
821
A+
A-

Orhangazi’nin Marka değeri Taşıyıcılar Kooperatifine her kesimden çığ gibi destek geliyor. Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifinin ekmek davasına her yerden büyük destek gelmeye devam ediyor.

Özellikle meslektaşlarının yaptıkları ziyarette bölgenin ve bölge esnafımızın mesleki ve ekonomik teminatı olan kooperatiflerimizin ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu sancılı süreçte daha da önem arz ettiğini, beraberlik ve dayanışma ile sancılı süreçlerimizin aşılacağını, yaşanan bu tatsız olayda tüm civar taşıma kooperatifleri olarak kooperatifimizin maddi ve manevi sonuna kadar destekçisi olduklarını bildirdiler.

Yapılan ziyaretlerde sonuna kadar ekmek davalarına kooperatifin ve değerli ortaklarının yanında olduklarını belirterek; “Orhangazi’mizin her zaman sosyal, kültürel, eğitim ve sağlık gibi tüm alanlarının en başında yer alan ve son zamanlarda yaptığı yatırımlarla da bölgemize ciddi katkılar sunan gözbebeğimiz Orhangazi Taşıyıcılar Kooperatifimizin bu haklı ekmek davasında sonuna kadar yanındayız. Özellikle kooperatifimiz son zamanlarda kendi öz sermeyesi ile ilçemize önemli bir antrepo kazandırmış ve ilçemize değer katmıştır” diyerek desteklerini Başkan Beytullah Güneş’e ilettiler.