enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
31,0374
EURO
33,6505
CARGILL

Halil Bozoğlu : Çözüm üretmek için buradayız

Halil Bozoğlu : Çözüm üretmek için buradayız
654
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu İlçedeki yerel medya mensuplarıyla bir araya gelerek İlçe gündemi hakkında istişarede bulundu. Halil Bozoğlu, Cumhur İttifakı vurgusu yaparak, “Cumhur İttifakı olarak tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte uyumlu bir çalışma içinde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

MHP’de İlçe başkanlığı görevine atanan Halil Bozoğlu, Ülkü Ocakları Başkanı Olcay Erol ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yerel medya mensupları ile parti binasında bir araya geldi. Medya ile sohbet toplantısı gerçekleştiren Halil Bozoğlu, daha önce yaptığı Ülkücü sevdaya sahip herkese kapılarının açık olduğu vurgusu yaptı. Makamların gelip geçici olduğunu söyleyen Halil Bozoğlu, bize tevdi edilen bu onurlu görevi layığı ile yerine getirmek için mücadele edeceğiz. İlk gün dediğimiz gibi kapımız herkese sonuna kadar açıktır dedi.

YEREL MEDYAYI ÖNEMSİYORUZ

Orhangazi’deki yerel medyanın gücünün çevre il ve ilçeler tarafından bilindiğini söyleyen MHP İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, basın konusunda oldukça şanslıyız. Basın halk ile yöneticiler arasında önemli bir köprü görevi görüyor. Mesai gözetmeksizin her zaman halkın doğru ve tarafsız haber alması için çalışıyor dedi.

ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN BURADAYIZ

Halil Bozoğlu konuşmasının devamında; MHP ilçe yönetimi olarak tek amacımız MHP’nin gerekli olduğu yerde, gerektiği gibi el ele, omuz omuza, hep birlikte çalışmak. Küskün olanları barıştırmak. Tek tek vatandaşlarımızın kapılarını çalarak dertlerini dinlemek, elimizden geldiğince çözüm üreterek insanlarımızı tek tek ziyaret edeceğiz, özveriliyiz, bu bayrağa, bu vatana sevdalıyız. Hiçbir şekilde önyargıya kapılmadan, hiçbir sınıfı ayırmadan, işçinin, memurun, bütün vatandaşların sorunlarıyla bir fiil ilgilenecek, bu konuda gerekli çalışmaları yapacağız. Vatandaşlarımız hangi görüşe sahip olursa olsun, Milliyetçi Hareket Partisi’nin kapıları onlara her zaman açıktır dedi.

CUMHUR İTTİFAKI VURGUSU

Lider, Teşkilat, Doktirin vurgusu yapan Halil Bozoğlu, Türkiye zor günlerden geçiyor. Böylesine zorlu süreçte Türkiye’nin lider ülke olmak için Cumhur İttifakı olarak olağanüstü bir çaba gösteriyor. Bizler de Orhangazi’de tüm teşkilatlarımızla birlikte Cumhur İttifakı’nın bir parçası olarak uyum içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi. Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı Türkiye’nin güvencesidir sözünü hatırlatan Halil Bozoğlu, bizler de bu bilinçle hareket ederek, Türkiye’nin güvencesine katkı sağlayacağız diye konuştu.