enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
31,0767
EURO
33,6748
CARGILL

KOTSAN Gemlik’te 3.şubesini açıyor

KOTSAN Gemlik’te 3.şubesini açıyor
627
A+
A-

Orhangazi’nin spor giyimde kalite ve uygun fiyat denince akla gelen ismi Kotsan; Orhangazi’de başlattığı hizmet ağını, İznik’ten sonra Gemlik’e açacağı şubesi ile genişletmeyi sürdürüyor.

49 yıllık deneyimli hizmeti şimdide Gemliklilerin ayağına getirecek olan Kotsan Spor Giyim sahibi Osman Canpınar, “Tüm Gemliklileri kaliteli giyimi uygun fiyatlarla bulmaya, Kotsan’ın 3. Şubesi’nin açılışına bekliyoruz” dedi.

Orhangazi’nin tanınmış iş adamlarından ve 1973’ten bu yana giyim sektörü ile Orhangazililere hizmet sunan Osman Canpınar, Kotsan markası ile Orhangazi’de başlayan hizmet ağını, geçtiğimiz yıl Ekim ayında İznik’e açtıkları 2. Şubelerinin ardından, Cuma günü Gemlik’te açacakları 3. Şube ile genişletiyor. Uzun yıllardır Kotsan markası olarak geniş ürün yelpazesini, kaliteyi ve uygun fiyatı Orhangazililer ile buluşturan Osman Canpınar, “Orhangazi ve İznik’ten sonra kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Gemlik’te açacağımız yeni şubemiz ile Gemliklilerin de ayağına getirdik.

Kotsan Spor Giyim olarak, 15 Nisan Cuma günü saat 14.30’da Hamidiye Mahallesi Orhangazi Caddesi No3/A adresinde açacağımız 3. Şubemize tüm Gemliklileri ve Orhangazi’deki tüm dost ve sevenlerimizi bekliyoruz. Mağazamızın Kotsan Ailesine ve tüm Gemlik halkına hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.