enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58

Zonguldak’ta Ptt A.Ş yeni konsepti ile açıldı

Zonguldak’ta Ptt A.Ş yeni konsepti ile açıldı
A+
A-

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten:

 “Yeni konsept iş yerlerimiz PTT Ailemiz ve vatandaşlarımız için daha kullanışlı, inovatif,

erişilebilir, modern bir ortam oluşturuyor.”

 “Zonguldak Ereğli’deki yeni iş yerimiz sosyal mesafe ve hijyen kuralları için uygun ortamı sağlamakla birlikte, engelli vatandaşlarımızın erişimini kolaylaştırmak gibi pek çok ihtiyacı da karşılıyor.”

 PTT AŞ, inovatif çözümlerle geliştirdiği yeni konsept iş yerlerinden birini Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde açtı. Yeni iş yerleriyle hızlı, erişilebilir ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışı hedefleniyor.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan iş yerlerini yenileyerek hizmet kalitesini artıran PTT AŞ, bankacılıktan posta ve kargo gönderimine kadar tüm işlemlerin yapılabildiği yeni konsept iş yerlerinden birini Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde vatandaşların hizmetine açtı. Yeni konsept iş yerinin açılışına, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, il yöneticileri ve PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten katıldı.

Açılışta konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, PTT’nin 2 asra yakın tarihinde milleti için birçok hizmet sunduğunu, günümüzde ise yaptığı yeniliklerle çağın dinamiklerine göre hizmetlerini şekillendirdiğini ifade etti. Vali Tutulmaz, PTT’nin şehre yapmış olduğu yatırımlar nedeniyle memnuniyet duyduğunu söyledi.

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının çatısı altında yürütülen faaliyetlerde ve verilen hizmetlerde sadece haberleşme sektörü ile sınırlı kalmadıklarını belirtti.

Gerçekleştirdikleri her projeyle vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı amaçladıklarını dile getiren Gülten, “41 binin üzerinde çalışma arkadaşımız, 4 bin 500 iş yerimiz, 11 bin aracımızla hizmet sunduğumuz pek çok alanda lider konumdayız” dedi.

Posta, kargo, lojistik, e-ticaret ve bankacılık alanlarında, Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet götüren PTT’nin hem mevcut iş yerlerini yenilemesinin hem de iş yeri ağını genişletmesinin ulaşılabilirlik ve sürdürülebilir hizmet açısından önemli olduğuna dikkati çeken Gülten, “Yeni konsept iş yerlerimiz PTT Ailemiz ve vatandaşlarımız için daha kullanışlı, inovatif, erişilebilir ve modern bir ortam oluşturuyor” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: ,