enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,1699
EURO
34,9742
ALTIN
2.450,00
BIST
10.899,28

Askıda ekmek uygulamasına destek

Askıda ekmek uygulamasına destek
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde Orhangazi Fırıncı esnafı ile bir araya gelen Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Fırıncı esnafı ile başlattığı askıda ekmek uygulamasına destek vererek örnek bir çalışma başlattı. Orhangazi Belediyesi ve Fırıncıların böyle bir uygulamasına vatandaşlarda sessiz kalmayarak ellerinden gelen desteği veriyor ve böylelikle ihtiyaç sahibi vatandaşlarda bu uygulamadan faydalanıyor.
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Geçtiğimiz günlerde Fırıncı esnafı ile bir araya geldiğimizde Askıda ekmek uygulamasını kimseyi mağdur etmeden sosyal sorumluluk projesini daha da genişleterek fazlalaştırmayı hedeflediğimizi ifade ettik. Askıda ekmek uygulamamız hem vatandaşlarımız tarafından hemde fırıncılarımız tarafından çok güzel dönüşler aldık. Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımız faydalansın diye kapsamlı bir şekilde çalışma yürüttük.

İlçe genelinde tüm fırınlarda askıda ekmek uygulaması başladı

Daha öncelerinde İlçemiz genelinde birkaç fırında başlatılan askıda ekmek uygulamasını fırıncılarla bir araya gelerek bu güzel sosyal sorumluluk projesini tüm fırınlarda uygulamaya başladık. Bizler de Orhangazi belediyesi olarak bu güzel sosyal sorumluluk projesinin ortağı ve destekçisi olarak her türlü desteklerimizi sağlıyoruz ve sağlamaya da devam edeceğiz. Bu anlamda ilçemiz genelindeki tüm fırınlarda artık askıda ekmek uygulaması tam anlamıyla başlamış bulunmaktadır. Bu uygulama ile artık tüm fırınlardan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyacı kadar ekmeği askıdan alabilecektir ”dedi.