enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
20,9567
EURO
22,4572
ALTIN
1.313,16
BIST
5.114,97
CARGILL

Bölgenin en kötü zeminli sahasında oynadık

Bölgenin en kötü zeminli sahasında oynadık
605
A+
A-

Hürspor Teknik Direktörü Mehmet Tan Gemlik Güvenspor maçının ardından karşılaşmayı değerlendirdi. Tan çok şükür ikinci maçımızda da kayıpsız geçti. Tabi bu maça giderken saha ve zemin konusunda sıkıntılarla gittik. İstemediğimiz ve hiçbir kulübün istemediği bir sahada oynamanın handikap ile gittik. dedi

Hürspor Teknik Direktörü Mehmet Tan;Belki de Bursa bölgesinin en kötü zeminli sahasında oynadık. Böyle bir sahada maç oynanmamalı. Sonuçta bu sahada oynayanlar sporcu, her şeyden önemlisi insan ve insan sağlığı için kötü bir zemindi.


Bütün bunlara rağmen maça bakacak olursak oyuncularımızın sahada göstermiş oldukları gayretten dolayı yürekten kutluyorum.
Aslında ilk yarı maçı kendi lehimize bitirmiş olmamız gerekirdi. İlk yarı en az 4-0 içeri girmemiz gerekirdi ama 1-0 içeri girdik. İlk yarı boyunca takımızda zeminden kaynaklanan istemediğimiz top kaybı ve kontrolünde sorun yaşandı. Sahanın küçüklüğü nedeni ile de sahada yayılmada da sorunlar yaşandı.
İlk yarı rakibin ön, üçüncü bölgede girdiği pozisyon ve kaybettiğimiz toptan bir pozisyon vererek bitirdik.
İkinci yarı 62. dakikaya kadar 4+1+2 sistemi iel devam ediyorduk 62. dakikada değişikliklerle 4+3+2 sistemine döndük. Bu bize ön tarafta biraz alan bulmaya imkân verdi. Ve bunun sonucunda da Rahim’in bu alanı kullanmasıyla Burhanettin ile 2. golü bulduk.
Bu dakikadan sonra rakibin de pek direnci kalmadı. Ama karşımızda ki takım göründüğü kadar kötü bir takım değildi. Karşımızda güçlü ve dirençli bir takım vardı. Kendilerine başarılar diliyorum. Centilmence bir müsbabaka ve ev sahipliği oldu kendilerine teşekkür ederiz. 2. maçta da liderliğimizi devam ettirdiğimiz için mutluyuz. Bu maçı sakatsızlık ve kırmızı kartsız bitirdiğimiz için mutluyuz