enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2020
EURO
35,0069
ALTIN
2.504,53
BIST
10.643,58

Paramanya, Ekim Güncellemesi ile oyuncularını etkinliklerle buluşturuyor!

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Ekim ayında yeni bir güncelleme ile oyuncularını çağırıyor. Paramanya, Ekim ayına yeni …

Paramanya, Ekim Güncellemesi ile oyuncularını etkinliklerle buluşturuyor!
A+
A-

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Ekim ayında yeni bir güncelleme ile oyuncularını çağırıyor.

Paramanya, Ekim ayına yeni bir güncelleme ile başlıyor. Oyuncularına birbirinden güzel etkinlikler sunarken ödüller de dağıtıyor. Ekim Güncellemesi ile oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 6 Ekim’den 3 Kasım’a kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Melis ya da S+ Ölümsüz Claudia kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300’er elmas da kazanılacak.

Temmuz Güncellemesi ile Zafer Zamanı

6 – 13 Ekim tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5’li Premium Karakter Kart Paketi kazanabilecek. 13 Ekim’de etkinlik tekrar aktif olacak ve 20 Ekim’e kadar oyuncular tekrar ödül kazanma şansına sahip olacak.

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 1 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi
5 Oyun/Oyna: 50,000 Altın
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Haritada gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 6 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında her Çarşamba saat 22:30’dan 00:30’a kadar Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

Paramanya, Ekim Güncellemesi ile tüm oyuncuları mutlu edecek ödülleri ve bonusları Dükkana da yansıtıyor.

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular ise 6 Ekim’de açılacak Uzay Seyahatini sabırsızlıkla bekliyor.