enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2620
EURO
35,0190
Cargill

MHP Milli Duruşun Simgesidir

MHP Milli Duruşun Simgesidir
655
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemal Ersoy, önceki akşam Orhangazi’ye gelerek İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Orhangazi’nin birlik ve beraberlik konusunda bir çok İl ve ilçelere örnek teşkil edecek bir yapılanmada olduğunu söyleyen Cemal Ersoy; İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan Cemal Ersoy burada yaptığı konuşmada; MHP İl Başkanlığı olarak sizlerle sıklıkla bir araya geleceğiz. Hem Bursa’mız için hem de Orhangazi’miz için önemli ve hayırlı kararlar almak için gayret edeceğiz dedi. Ersoy konuşmasının devamında; MHP, bugüne kadar olduğu gibi sağlam duruşuyla, tartışılmaz vefasıyla, milli bekanın onuruna göstereceği yüksek bağlılıkla dahili ve harici bedhahlara karşı kutlu mücadelesini sürdürecektir çünkü MHP, milli duruşun simgesidir, şühedaya vefanın adresidir. Sevdamız Türklük ve Türkiye’dir. Milli bekayı yaşatmak, taviz vermeyeceğimiz ilke ve inancımızdır diye konuştu.

MHP Orhangazi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ise; Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemal Ersoy’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve birlik beraberlik konusunda canla başla çalışacaklarını söyledi